CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Přednáška o léčivé síle našeho dechu

Obrázek k akci

Dech je pro nás nepostradatelnou životní funkcí. Bez jídla člověk dokáže přežít měsíc, beze spánku týden, ale bez dechu jen několik minut. Náš uspěchaný životní styl způsobuje, že své plíce nedokážeme plně využívat. Dýcháme povrchně a kapacitu plic využíváme zhruba jen z třiceti procent. Špatným dýcháním postupně mezi obyvatelstvem přibývá nemocí jak fyzických, tak psychických. Existují možnosti, jak zlepšit své dýchání a tím příznivě ovlivnit svůj celkový zdravotní stav. Jednou z nich je Vítězný dech.

Součástí přednášky budou i krátké ukázky. Účastníci tak budou mít možnost zkusit si práci s dechem a lépe tím porozumět významu dechu v našem životě.

 
Přednáší: František Bartoš

Vystudoval sociologii (PhDr., Ph.D.), které se profesně i řadu let věnoval. Praktikováním dechových cviků (Vítězný dech) se jeho život ale začal postupně měnit a ubírat jiným směrem. František postupně zcela opustil svou původní profesi a nadále se věnuje shiatsu - technice východní medicíny.  Své dovednosti a znalosti dále rozvíjí a prohlubuje především skrze každodenní praxi shiatsu a skrze dechové cviky a meditace.Informace

Začátek:
18. 10. 2019 17:00

Konec:
18. 10. 2019 18:30

Rezervace vstupenek do:
18. 10. 2019

Doporučeno pro:
Všechny

Umístění:
Výstavní sál

Kategorie:
Přednáška

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

Fotogalerie - Přednáška o léčivé síle našeho dechu

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.