CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Co je a co odkrývá grafologie

Obrázek k akci

Přednáška Ireny Michalákové o grafologii, tzv. "psychologie písma". Jedná se o osvědčenou psychodiagnostickou metodu, která je založena na přímém vztahu mezi individuálním rukopisem a psychickými vlastnostmi pisatele. Jedná se o velice účinnou a spolehlivou metodu, jejíž vypovídající hodnota je odhadována na více než 80 %. Grafologie se uplatňuje např. v oblasti personalistiky, andragogiky či pedagogiky, v rámci psychologické diagnostiky a poradenství, v oboru pedagogicko-psychologickém, v partnerském a rodinném soužití.

Irena Michaláková 

Je původním povoláním knihovnice s třicetiletou praxí v muzejní knihovně. Je absolventkou sedmi semestrálního vzdělávacího kurzu grafologie a psychologie v grafologicko-psychologické společnosti Calix v Praze, která je akreditovaná k výuce Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.  Zde v roce 2007 úspěšně složila závěrečnou zkoušku. Má za sebou řadu grafologických rozborů a přednášek po celé České republice. 5 let učila na Univerzitě třetího věku při ekonomické fakultě Západočeské univerzity. Spolupracuje se školami a dětskými domovy. Specializuje se na varovné signály v dětské kresbě. V současné době vede Grafologickou školičku při Městské knihovně v Chebu a v Krajské knihovně Karlovy Vary. Přednáší také na soukromé podnikatelské škole v Kolíně, na univerzitě volného času.Informace

Začátek:
11. 11. 2019 17:00

Konec:
11. 11. 2019 18:30

Rezervace vstupenek do:
11. 11. 2019

Doporučeno pro:
Mládež, dospělé a seniory

Umístění:
Učebna

Kategorie:
Přednáška

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

Fotogalerie - Co je a co odkrývá grafologie

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.