CZE | ENG | DEU
Facebook knihovnyInstagram knihovnyYouTube knihovny

Městská knihovna Ostrov

Euro Truck Simulator 2

Obrázek k akci

Závod kamioňáků? Je to tady!

Hráči budou rozděleni do dvou a více týmů (dle účasti a domluvy). Prvním úkolem každého týmu bude dostat se do svého startovacího města. Poté každý tým obdrží své cílové město a bude jen na něm, aby se do cíle dostali všichni řidiči týmu jako první. První tým dostane 100 bodů, druhý tým 80 bodů a třetí tým 50 bodů (pokud bude).

Proč jedeme na body? Protože za každých vydělaných 1000 EUR během závodu získáte dalších 5 bodů k dobru. Pozor, za každých 1000 EUR v mínusu před startem zase 5 bodů ztratíte - tedy body ztrácíte za opravy a tankování. Jakmile dojede první tým, máte 30 minut na dojetí do cílového města. Pravidla se mohou na začátku akce malinko změnit - dle dohody.

Chceš vyhrát? Nebude to jen o rychlosti, ale musíš jet na spotřebu, bez havárií a ideálně vydělat i něco navíc. V cílovém městě musíš být s tahačem na ve 100% kondici a nádrží na 90 % a více.

A co bude výhra? Trofej a respekt ostatních řidičů.

Kapacita turnaje je 14 hráčů pro které máme k zapůjčení vše co pro jízdu potřebují (PC, monitor, sluchátka, klávesnice, myš). Na místě je možné si zakoupit chlazený nápoj.

Účast je doporučena hráčům starším 15 let. Mladší hráči se mohou zúčastnit pouze s písemným souhlasem zákonných zástupců - toto je opatření z důvodu pozdního konce celé akce. Děkujeme za pochopení.Informace

Začátek:
15. 03. 2024 17:00

Konec:
15. 03. 2024 20:30

Rezervace vstupenek do:
15. 03. 2024

Doporučeno pro:
Mládež

Umístění:
Klubovna

Kategorie:
Vše

Tisk:
A4 k tisku

Informace

Akce již proběhla. Děkujeme za Váš zájem o ni.

O knihovně

Zřizovatelem Městské knihovny Ostrov je město Ostrov. Knihovna je v provozu již od roku 1945 a ročně ji navštíví téměř 50 000 lidí. Kromě klasických a elektronických výpůjček knih funguje knihovna i jako komunitní a vzdělávací centrum.
Těšíme se i na vaši návštěvu!

Buďme v kontaktu
Zdroje
O webu

Webové stránky jsou publikovány pod licencí Creative Commons 4.0. BY-NC-SA.

Prohlášení o přístupnosti.